Бетонікс - бетон у Харкові

Цемент

Головна / / Цемент

Цемент - один із найпоширеніших матеріалів, які використовуються в будівництві. За своєю структурою він є дрібнодисперсним порошком, який при взаємодії з водою утворює в'язку масу, що має властивість швидко тверднути і перетворюватися на міцний штучний камінь.

Для виготовлення цементу використовуються вапняки (крейда, туф та ін.), а також глинисті матеріали (глина, лесс) та інші добавки, що дозволяють досягти необхідної міцності.

Немає єдиного правильного складу цементу. Під кожну задачу можна підібрати свій тип складу, який матиме необхідну міцність.

Бетонний завод Бетонікс пропонує широкий вибір цементу у Харкові. У нас ви можете замовити цемент з доставкою по Харкову, а також орендувати необхідну техніку для будівельних робіт. Ціна на цемент в Харкові залежить від типу цементу, а також його кількості.

Наше виробництво цементу дозволяє отримати порошок, який буде стійкий до різних впливів навколишнього середовища, а також мати економічні властивості та низькі енерговитрати.

Компанія Бетонікс реалізує цемент ПЦ 400 зі свого складу у місті Харків. Цемент доступний у вигляді мішків стандартних фасувань: 25 кг. – 75,00 грн; 50 кг. - 143,00 грн.