Бетонікс - бетон у Харкові

Плитка

Головна / / Плитка

Тротуарна плитка – це матеріал нового покоління, що застосовується у ландшафтному дизайні, мощенні вулиць та тротуарів, оформленні котеджних селищ та присадибних ділянок. Вона створює покриття, здатне нести тяжкі дорожні навантаження.

Завантажити прайс на тротуарну плитку.

Виробник Бетонікс пропонує широкий асортимент тротуарної плитки. У нас ви можете замовити: плитку для дачі, плитку для доріжок, вуличну плитку за доступною ціною.

Особливості тротуарної плитки нашого виробництва. Вібропресування тротуарна плитка. Її основні переваги: ​​висока міцність та морозостійкість. Дані показники досягаються завдяки використанню напівсухої бетонної суміші, що має низьке водоцементне співвідношення. Вібропресована тротуарна плитка має шорстку структуру.

Вібролита тротуарна плитка. Щоб досягти високих показників морозостійкості дана тротуарна плитка виробляється з додавання добавок. Цей метод дозволяє отримати великий асортимент виробів. В асортименті нашого магазину ви зможете знайти вібролиту тротуарну плитку будь-яких форм та кольорів. Кінцеві вироби мають дуже привабливий зовнішній вигляд та приємну гладку поверхню.

Варто зазначити, що продукція, яка виготовляється за допомогою цих двох технологій, зовсім не конкурує між собою. Вони використовуються в різних цілях і сферах застосування, відмінно доповнюють один одного і задовольняють потреби як масового так і індивідуального забудовника.

Вибираючи продукцію Бетонікс, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте дійсно якісний продукт. Тротуарна плитка у Харкові обов'язково проходить контроль якості. При цьому перевірку проходить не лише готовий продукт, а й сировина, що використовується у виробництві. Тротуарні вироби двошарового вібропресування та вібролитва ВКП «Бетонікс» відповідають Національному стандарту України ДСТУ БВ.2.7-145:2008р.

Компанія Betonix пропонує купити тротуарну плитку у Харкові від виробника. У нас ви можете купити вуличну плитку за доступною ціною. Дорожня плитка виготовляється з екологічно чистих матеріалів, до її складу не входять штучні барвники і саме завдяки цьому така плитка для тротуару не виділяє канцерогенів.

Вулична плитка Бетонікс є досить довговічною і має безліч переваг. Плитка для доріжок має високу міцність, завдяки чому така дорожня плитка може витримати великі механічні навантаження. Плитка вібролита має низьку стирання, що також збільшує її термін експлуатації і зберігає її зовнішній вигляд на довгий час.

Плитка для доріжок на дачі - це відмінний варіант благоустрою території, тротуарна плитка для дачі виглядає дуже красиво і допоможе прикрасити ваше подвір'я. Плитка для мощення в Харкові є досить популярною та купованою, і де купити тротуарну плитку від виробника — вибирати вам. Варто відзначити, що тротуарна плитка вібропресована служить довше ніж плитка тротуарна вібролита. Вона довго зберігає свої якості навіть за досить інтенсивної експлуатації. Тротуарна плитка для вулиці має бути виготовлена ​​відповідно до всіх умов ДСТУ. Вартість тротуарної плитки у Харкові від Betonix ви можете переглянути на нашому сайті та уточнити у консультантів за вказаними номерами.