Бетонікс - бетон у Харкові

Виробництво та продаж бетону в Харкові«Бетонікс» є групою компаній, які за 10 років своєї діяльності досягли значних результатів у виробництві таких матеріалів, як бетон і тротуарна плитка, відмінна якість яких була високо оцінена багатьма провідними будівельними фірмами, які стали нашими постійними клієнтами. BR>
Високі позиції нашої компанії в системі сучасного будівництва на території Харківського регіону визначають такі значущі фактори, як: виробничі потужності бетону та тротуарної плитки, інертних матеріалів, комерційна діяльність у сегменті торгівлі ними, власний парк автотранспорту, а також лабораторія контролю якості сировини та готової продукції. Серед продукції, що виробляється нами, на особливу увагу заслуговують: бетон, щебінь, цемент та тротуарна плитка. Купуючи у нас ці товари, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте справді високоякісний продукт, що підтверджується наявними сертифікатами.

Наш бетонний завод Betonix займається виробництвом бетону у Харкові. Ми пропонуємо вам купити бетон у Харкові високої якості за доступною ціною з перших рук. Бетон на сьогоднішній день є основним будівельним матеріалом. Продаж бетону Харків здійснюється згідно з ДСТУ, тому гарантується висока якість.

Бетон від виробника Betonix виготовляється на сучасному обладнанні. У процесі виробництва товарного бетону йде постійний контроль на всіх етапах, починаючи від закупівлі матеріалів та до відправки готового продукту через спеціальну лабораторію, яка контролює якість.

Виробництво якісного бетону Харків є повністю автоматизованими процесами, завдяки яким отримуємо продукт найвищої якості. Наш бетон від виробника представлений різними марками, тому ми можемо забезпечити усі потреби замовників. Бетон у виробника Бетонікс має всі необхідні сертифікати якості продукції та документи.

Доставка бетону по Харкову здійснюється оперативно та надійно на об'єкти та будмайданчики. Завдяки якісній доставці від компанії Betonix якість бетонної суміші зберігається до самого прибуття та вивантаження на об'єкт, що дозволяє зберегти початкову однорідність суміші. Для того, щоб купити бетон від виробника, Ви можете заповнити форму зворотного зв'язку, з вами зв'яжеться наш менеджер. Також можете звернутися за номерами, вказаними в розділі Контакти. Купити бетон із заводу — це вигідно та практично.

Наші об'єкти

ВКП «Бетонікс» ТОВ за 10 років своєї діяльності досягло значних результатів у виробництві бетону. Відмінна якість продукції була високо оцінена багатьма провідними будівельними фірмами, які стали постійними клієнтами компанії. Бетон від виробника ПКП «Бетонікс», використаний на будівництві ряду великих об'єктів.