Бетонікс - бетон у Харкові

Асфальтний завод Бетонікс

Головна / Про компанію / Асфальтний завод ВКП Бетонікс

Завод з виробництва асфальту «Бетонікс» спеціалізується на виготовленні різних типів асфальтобетонних сумішей (асфальту) для будівництва, реконструкції та ремонту як автомобільних доріг, так і тротуарних покриттів на вулицях Харкова та Харківської області.

Особлива увага приділяється якості продукції, тому метою підприємства є випуск високоякісної продукції, для чого використовуються нові прогресивні технології, сучасне обладнання, висококваліфікований персонал. На сьогоднішній день укладено договори на контроль якості вихідних матеріалів та готової продукції з лабораторіями та маємо всі сертифікати відповідності продукції, що випускається.

Всі етапи контролю включають взяття проб асфальтобетонних сумішей на стадії виробництва і під час укладання асфальту, а також контроль матеріалів від постачальників, дотримання технології виробництва, відповідність ГОСТам і т.п. Постійний моніторинг нових матеріалів і технологій з їх подальшим впровадженням у процес виробництва дозволяє збільшити якість і довговічність продукції

В даний час підприємство має у своєму розпорядженні виробничий майданчик, має розвинену мережу автомобільних та залізниць, розташованих поряд з обласним центром, м. Київ. Харковом, що дозволяє оперативно здійснювати постачання асфальтобетону на Ваші об'єкти, в Харкові та Харківській обл. матеріалів та естакада для розвантаження напіввагонів з інертними матеріалами.

Також на нашому підприємстві передбачена гнучка система знижок.

Підприємство також може запропонувати послуги з оренди транспортних засобів, спецтехніки для будівництва, ремонту доріг та укладання асфальту.

Ми досягли рівня повної довіри, взаєморозуміння та довгострокових партнерських відносин з нашими замовниками, проектувальниками, субпідрядниками та постачальниками.
  • Нам довіряють, нас рекомендують та цінують.
  • Ми робимо все можливе, щоб виправдати Вашу довіру.